W dniach 20.08.2018-27.08.2018 przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone po 20.08.2018 zostaną zrealizowane 28.08.2018 r.

Lista produktów producenta BLAUPUNKT

BLAUPUNKT

Producent nowoczesnego sprzętu elektrycznego

BLAUPUNKT 


Blaupunkt ze swoim charakterystycznym logo – „niebieskim punktem”, jest jedną z najbardziej znanych i cenionych marek wśród producentów nowoczesnego sprzętu elektrycznego.


90-lat odkąd Blaupunkt z powodzeniem łączy niemiecką solidność z innowacyjną technologią i prekursorskim wzornictwem. To ewenement na skalę światową, aby przedsiębiorstwo tak długo pozostawało w czołówce najdynamiczniej rozwijającej się branży.


Więcej
0 Recenzja (e)

ACC023 FILTR HEPA H13 DO NAWILŻACZA POWIETRZA AHS801 BLAUPUNKT 

0 Recenzja (e)

Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza LAVENDER 2041 Filtr wstępny + Siatka węglowa + Filtr węgla aktywowanego + Filtr True HEPA Oczyszczacz powietrza Blaupunkt zadba o zdrowie i czyste powietrze w Twoim domu!

0 Recenzja (e)

Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS301 Blaupunkt Najwyższej klasy nawilżacz i oczyszczacz powietrza z wbudowanym jonizatorem i funkcją aromaterapii Oczyszczanie i nawilżanie powietrza za pomocą jednego urządznia Już dziś zadbaj o powietrze w swoim domu!

0 Recenzja (e)

Nawilżacz powietrza AHS301 Blaupunkt Wysokiej klasy ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z wbudowanym jonizatorem i funkcją aromaterapii Już dziś zadbaj o powietrze w swoim domu!

0 Recenzja (e)

Nawilżacz powietrza AHS601 Blaupunkt Nawilżacz powietrza z wbudowanym jonizatorem powietrza oraz funkcją aromaterapii

0 Recenzja (e)

Oczyszczacz powietrza LAVENDER 2041 Oczyszczacz powietrza Blaupunkt zadba o zdrowie i czyste powietrze w Twoim domu

Showing 1 - 7 of 7 items