O nas

Właścicielem strony ZDROWIE-DOM.pl jest firma ENTELIS z siedzibą we Wronkach (64-510), Stróżki 31D. W sklepie internetowym zdrowie-dom.pl proponujemy Państwu produkty związane ze zdrowiem, które można używać zarówno w domach jak i miejscach pracy. Prowadzimy aktywną działalność od 1999 roku.

Proponujemy rozwiązania, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Oferujemy markowe produkty, w konkurencyjnych cenach. Od początku istnienia naszej firmy, bezpośrednio współpracujemy z producentami i dystrybutorami. Wspólnie uczestniczymy w realizacjach nowoczesnych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji dla różnego rodzaju budynków.

Jonizatory powietrza oraz oczyszczacze powietrza, które proponujemy, stworzą wokół Ciebie naturalny klimat. Usuną z Twojego otoczenia niepożądane zanieczyszczenia i mikroorganizmy. Człowiek na co dzień wdycha około 12m3 powietrza. Od tego, jakim powietrzem oddycha, zależy jego samopoczucie.

Jonizator powietrza pomaga przy leczeniu chorób traktu oddechowego, alergii, chorób laryngologicznych. Redukuje problemy ze snem, przemęczenie, problemy metaboliczne, z migrenami itp. Dzięki niemu nawet w mieście, możesz poczuć powietrze czyste jak po deszczu.

Używanie jonizatorów powietrza jest rekomendowane nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych. Warto korzystać z nich także w placówkach publicznych.

Nawilżacz powietrza pomoże Ci uzyskać odpowiednią dla zdrowia wilgotność w Twoim pomieszczeniu. Jeśli powietrze nie ma odpowiedniej wilgotności, zaczyna ją pobierać z innych źródeł. Na przykład z błony śluzowej Twojej skóry. To może mieć fatalny wpływ na Twoje zdrowie, na Twe zwierzęta.

Kolejny produkt, który proponujemy, to osuszacz powietrza. On z kolei służy do osuszania ścian i nowych budynków. Dzięki niemu zwalczysz pleśń i grzyby. Poprawisz klimat w pomieszczeniach, które są za wilgotne.

Zachęcamy także do wykorzystywania wody jako naturalnego źródła zdrowia. Warto korzystać z jej leczniczych właściwości. Wielkie znaczenie dla Twojego zdrowia ma jakość wody, którą pijesz. Woda alkaliczna wspomoże Cię w odkwaszeniu organizmu. To właśnie zakwaszenie organizmu powoduje wiele poważnych chorób, a także zmęczenie lub otyłość. W naszym sklepie online znajdziesz jonizatory do wody. Dzięki tym urządzeniom będziesz mógł pić zjonizowaną wodę alkaliczną we własnym domu. Szczególnie polecamy bardzo łatwy w obsłudze, jonizator Aquator Silver. Zapewniamy najwyższą jakość naszych jonizatorów wody.

Gwarantujemy również kompleksową opiekę gwarancyjną oraz wsparcie techniczne.

Pomagamy stworzyć zdrową przestrzeń dla życia i przyczyniamy się do polepszania Państwa otoczenia. Jonizatory powietrza i wody, nawilżacze, osuszacze — to wszystko, a także o wiele więcej znajdziecie w naszym sklepie online. Zapraszamy do zakupów.

Zapraszam!

Rafał Frankowski

Dane firmy

ENTELIS Rafał Frankowski

Stróżki 31D

64-510 Wronki

 

NIP: 763-173-56-31

Nr konta Alior Bank: 88 2490 0005 0000 4500 5837 9311

 

Telefon: 733 570 577

mail: sklep@zdrowie-dom.pl

Godziny otwarcia sklepu:

od poniedziałku do piątku

9:00 - 16:00

pieczec.php?l=pl&i=45419