O nas

Właścicielem witryny ZDROWIE-DOM.pl jest firma ENTELIS z siedzibą we Wronkach (64-510), Stróżki 31D. W sklepie internetowym zdrowie-dom.pl proponujemy Państwu produkty związane ze zdrowiem. Możemy je stosować w domach oraz miejscach pracy. Prowadzimy aktywną działalność od 1999 roku.

Oferujemy rozwiązania, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. To markowe produkty, w konkurencyjnych cenach. Od początku istnienia naszej firmy, bezpośrednio współpracujemy z producentami i dystrybutorami. Wspólnie uczestniczymy w realizacjach nowoczesnych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji dla różnego rodzaju budynków.

Jonizatory powietrza oraz oczyszczacze powietrza, które proponujemy, stworzą wokół Ciebie naturalny klimat. Usuną z Twojego otoczenia niepożądane zanieczyszczenia i mikroorganizmy. Człowiek na co dzień wdycha około 12m3 powietrza. Od tego, jakim powietrzem oddycha, zależy jego samopoczucie.

Udowodniono, że jonizator powietrza pomaga przy leczeniu chorób traktu oddechowego, alergii, chorób laryngologicznych. Redukuje problemy ze snem, przemęczenie, problemy metaboliczne, z migrenami itp. Dzięki niemu nawet w bloku w mieście, możesz poczuć powietrze czyste jak po deszczu.

Używanie jonizatorów powietrza jest rekomendowane nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych. Warto korzystać z nich także w placówkach publicznych.

Nawilżacz powietrza pomoże Ci uzyskać odpowiednią dla zdrowia wilgotność w Twoim pomieszczeniu. Jeśli powietrze nie ma odpowiedniej wilgotności, zaczyna ją pobierać z innych źródeł. Na przykład z błony śluzowej, Twojej skóry i elementów wyposażenia. To może mieć fatalny wpływ na Twoje zdrowie, na Twe zwierzęta, a nawet na stan parkietu.

Kolejny produkt, który proponujemy, to osuszacz powietrza. On z kolei przydaje się do osuszania ścian i nowych budynków. Dzięki niemu zwalczysz pleśń i grzyby. Poprawisz klimat w pomieszczeniach, które są za wilgotne.

Zachęcamy także do wykorzystywania wody jako naturalnego źródła zdrowia. Warto korzystać z jej leczniczych właściwości. Wielkie znaczenie dla Twojego zdrowia ma jakość wody, którą pijesz. Woda alkaliczna zapewni Ci odkwaszenie organizmu. A właśnie jego zbytne zakwaszenie powoduje wiele poważnych chorób, a także zmęczenie lub otyłość. W naszym sklepie online znajdziesz jonizatory do wody. Dzięki nim będziesz mógł pić taką wodę we własnym domu. Szczególnie polecamy bardzo łatwy w obsłudze, jonizator aquator silver. Zapewniamy najwyższą jakość naszych jonizatorów wody. Ceny, które proponujemy, są konkurencyjne. Oczywiście gwarantujemy również kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz wsparcie techniczne.

Pomagamy stworzyć zdrową przestrzeń dla życia i przyczyniamy się do polepszania Państwa otoczenia. Jonizatory powietrza i wody, nawilżacze, osuszacze — to wszystko, a także o wiele więcej znajdziecie w naszym sklepie online. Zapraszamy do zakupów!

Zapraszam!

Rafał Frankowski

Dane firmy

ENTELIS Rafał Frankowski

Stróżki 31D

64-510 Wronki

 

NIP: 763-173-56-31

Nr konta Alior Bank: 88 2490 0005 0000 4500 5837 9311

 

Telefon: 733 570 577

mail: sklep@zdrowie-dom.pl

pieczec.php?l=pl&i=45419