Klimatyzator 2.8/2.65 kW BLAUPUNKT Moby Blue 0909

20018

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Klimatyzator przenośny MOBY BLUE 0909

Urządzenie 4 w 1, które chłodzi, ogrzewa, osusza i wentyluje powietrze w pomieszczeniu zostało rozbudowane o dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort i wygodę użytkowania.

1 549,00 zł

Blaupunkt.PNG

Blaupunkt ze swoim charakterystycznym logo – „niebieskim punktem”, jest jedną z najbardziej znanych i cenionych marek wśród producentów nowoczesnego sprzętu elektrycznego.

90-lat odkąd Blaupunkt z powodzeniem łączy niemiecką solidność z innowacyjną technologią i prekursorskim wzornictwem. To ewenement na skalę światową, aby przedsiębiorstwo tak długo pozostawało w czołówce najdynamiczniej rozwijającej się branży.

KLIMATYZATOR MOBY BLUE 0909

ESENCJA INNOWACYJNEJ TECHNOLOGII

Ponadczasowa, szlachetna forma oraz wyjątkowa wydajność chłodnicza i grzewcza czynią Moby Blue 0909 silną konkurencją dla klimatyzatorów stacjonarnych. Innowacyjne urządzenie zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniu dzięki standardowym i dodatkowym funkcjom. Dba o właściwą temperaturę, odpowiedni poziom wilgotności i świeżość w klimatyzowanym wnętrzu mieszkalnym lub biurowym.

Klimatyzator przenośny Moby Blue 0909 chłodzi, ogrzewa, wentyluje oraz osusza powietrze  w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i obszarach handlowych o maksymalnej powierzchni około 25 m2.

Moby Blue 0909 nie wymaga profesjonalnej instalacji i jest gotowy do użycia tuż po zakupie. Posiada przejrzysty ukryty w przednim panelu wyświetlacz LCD oraz pilot, umożliwiający zdalne sterowanie. Niewidoczne kółka przymocowane do podstawy pozwalają na przenoszenie klimatyzatora pomiędzy pomieszczeniami. Produkt należy do najwyższej klasy energetycznej A+ oraz spełnia wymagania dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia oraz środowiska, co potwierdza certyfikat CE. W urządzeniu został zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R410a, który nie wydziela toksycznych substancji.
Klimatyzator przenośny Moby Blue 0909 usatysfakcjonuje wszystkich, którzy cenią innowacyjne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenia!

FUNKCJE

Urządzenie 4 w 1, które chłodzi, ogrzewa, osusza i wentyluje powietrze w pomieszczeniu zostało wzbogacone o dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort i wygodę użytkowania.

  • SWING, czyli 4-kierunkowy nawiew pozwala na równomierne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu.
  • TRYB SNU umożliwia utrzymanie nocą komfortowych warunków przy minimalnej głośności.
  • HIDDEN DISPLAY wyświetlacz wbudowany w przedni panel
  • 24-godzinny TIMER daje możliwość ustawienia klimatyzatora tak, aby chłodził tylko w wybranych przez nas odstępach czasowych.
  • WASHABLE FILTER, czyli zmywalny filtr, cechuje się dużą skutecznością. Może być czyszczony samodzielnie przez użytkownika.
  • QUIET OPERATION gwarantuje wysoką skuteczność przy jednocześnie cichej pracy urządzenia, wyróżniając się na rynku niskim poziomem głośności
  • SMART FUNCTION, czyli automatyczne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniu. Ta funkcja zwiększa efektywność grzewczą oraz redukuje zużycie energii o ok. 20%.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA

Powierzchnię urządzenia należy wyczyścić wilgotną szmatką, a następnie wytrzeć suchą ściereczką.
Natomiast filtr powietrza powinno się czyścić za pomocą odkurzacza lub myć ciepłą wodą z dodatkiem płynu do naczyń.
Na koniec sezonu użytkowania należy całkowicie opróżnić zbiornik na wodę oraz wyczyścić filtry.DANE TECHNICZNE

No Opinie klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Klimatyzator 2.8/2.65 kW BLAUPUNKT Moby Blue 0909

Klimatyzator 2.8/2.65 kW BLAUPUNKT Moby Blue 0909

Klimatyzator przenośny MOBY BLUE 0909

Urządzenie 4 w 1, które chłodzi, ogrzewa, osusza i wentyluje powietrze w pomieszczeniu zostało rozbudowane o dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort i wygodę użytkowania.

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Beurer LR 330 Urządzenie do oczyszczania i nawilżania powietrza metodą ewaporacyjną w pomieszczeniach do 35 m2 Wysyłka: - Kurier DPD (przedpłata) - 0,00 zł - Kurier DPD (pobranie) - 0,00 zł

Produkty Powiązane