Rated 4,9/5 based on 6 customer reviews

Biofiltr oczyszczacz powietrza Airy L prostokątny

20015

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Oczyszczacz powietrza Airy rozmiar L

Oczyszczanie powietrza metoda bioaktywną za pomocą biofiltra Airy

Pomieszczenia do 30 m2

Wysyłka:

- Kurier DPD (przedpłata) - 0,00 zł

559,00 zł

Oczyszczacz airy L

AIRY TO SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA PIERWSZA BEZOBSŁUGOWA DONICZKA NA ŚWIECIE, KTÓRA WE WSPÓŁPRACY Z ODPOWIEDNIO DOBRANĄ ROŚLINĄ, BEZ PRĄDU, BEZ HAŁASU I BEZ KOSZTÓW NATURALNIE OCZYSZCZA POWIETRZE W TWOIM DOMU Z ZANIECZYSZCZEŃ.

Biofiltr potrafi oczyścić 30 metrowy pokój w zaledwie 24 godziny z toksyn, złego zapachu, pyłów oraz oraz innych szkodliwych zanieczyszczeń takich jak formaldehyd, toluen, amoniak, benzen, wolne związki organiczne, dwutlenek węgla, tlenek azotu itp. W rzeczywistości w 24 godziny Airy przefiltruje i oczyści 50 metrów sześciennych powietrza. 

Możesz pozbyć się złego samopoczucia, alergii, astmy sadząc w domu roślinę z doniczką Airy. Skuteczność została przebadana przez międzynarodowe instytucje, uczelnie oraz laboratoria. Airy to naturalny sposób na czyste zdrowe powietrze.

Wystarczy zasadzić roślinę w doniczce razem z gotowym zestawem węgla kamiennego oraz substratu mineralnego i już po 2 tygodniach w pełni działa jako nasz naturalny oczyszczacz powietrza.  

Airy to specjalnie zaprojektowana pierwsza bezobsługowa doniczka na świecie, która we współpracy z rośliną, bez prądu, bez hałasu, bez kosztów naturalnie oczyszcza powietrze w twoim domu z zanieczyszczeń.

Wystarczy zasadzić roślinę w doniczce razem z gotowym zestawem węgla kamiennego oraz substratu mineralnego i już po 2 tygodniach w pełni działa nasz naturalny oczyszczacz powietrza.  

   

OCZYSZCZANIE AIRY

W doniczce Airy roślina 8 krotnie wydajniej czyści powietrze niż w standardowej doniczce.  Airy zasysa powietrze od dołu wentylując korzenie roślin i pozbywając się trujących związków oraz toksyn, wyrzuca od góry czyste zdrowe powietrze jednocześnie nawilżając nasze pomieszczenie.

1. Roślinę należy zasadzić w doniczce według instrukcji z użyciem węgla aktywnego oraz substratu mineralnego, które są dołączone do każdego zestawu. Powietrze w pokoju jest zasysane od dołu poprzez "efekt komina". Zanieczyszczenia, kurz, pył oraz złe zapachy są filtrowane przez węgiel aktywny, substrat lub glebę  oraz wodę w doniczce wewnętrznej. Powietrze które jest uwalniane od góry jest czyste od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów.

W skrócie - w pierwszym etapie Airy działa jak filtr, ale taki który nie brudzi się ani nie zużywa i nie potrzebuje prądu. Dodatkowo Airy nawilża nasze pomieszczenie.

2. W drugim etapie do pracy wkracza nasza roślina i jej korzenie. Na korzeniach żyją mikroorganizmy oraz enzymy które wyłapują cząstki i zanieczyszczenia i rozkładają  na podstawowe składniki odżywcze. W ten sposób  zanieczyszczenia takie jak formaldehyd, benzen, toluen, trójchloroetylen, ftalan, amoniak i zwykły kurz są niwelowane. 

  

Oczyszczacz powietrza doniczka AiryOczyszczacz powietrza bioaktywny doniczka Airy

   


   

KOLORY DO WYBORU:

Kolor zamawianej doniczki należy wpisać w wiadomości do zamówienia.

Kolory biofiltr Airy prostokątny

DANE TECHNICZNE:

  • Waga: 9,5 kg
  • Wymiary: długość 50 cm, wysokość: 27cm, szerokość: 22cm
  • Zbiornik wodny: 3,2l
  • Wydajność: 75 m3/24h
  • Granulat mineralny: 9l

   


SKŁAD ZESTAWU:

  • Biofiltr Airy rozmiar M
  • Granulat substratu mineralnego - 6l
  • Węgiel aktywny
  • Instrukcje

   

   

Biofiltr Airy

Biofiltr Airy

Biofiltr Airy

 

Napisz recenzję

Biofiltr oczyszczacz powietrza Airy L prostokątny

Biofiltr oczyszczacz powietrza Airy L prostokątny

Oczyszczacz powietrza Airy rozmiar L

Oczyszczanie powietrza metoda bioaktywną za pomocą biofiltra Airy

Pomieszczenia do 30 m2

Wysyłka:

- Kurier DPD (przedpłata) - 0,00 zł

Produkty Powiązane