Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS801 Blaupunkt

20046

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS301 Blaupunkt

blaupunkt logo

Najwyższej klasy nawilżacz i oczyszczacz powietrza z wbudowanym jonizatorem i funkcją aromaterapii

Oczyszczanie i nawilżanie powietrza za pomocą jednego urządznia

Już dziś zadbaj o powietrze w swoim domu!

399,00 zł

NAWILŻACZ OCZYSZCZACZ POWIETRZA AHS801 

Powietrze w domu wpływa na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, a poprawa jego jakości z nawilżaczem powietrza jest bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika żadnego wysiłku.

Nawilżacz powietrza AHS801 cechuje się dużą funkcjonalnością, ponieważ oprócz nawilżania powietrza, służy również jako oczyszczacz powietrza, pozbywając się zanieczyszczeń i pyłów z pomieszczenia. Jeśli Ty, Twoi bliscy, a w szczególności małe dzieci, mają spierzchnięte usta, podrażnioną śluzówkę, bóle głowy czy problemy ze snem, nawilżacz powietrza może pomóc w rozwiązaniu tych problemów. 

nawilżacz powietrza blaupunkt ahs801

OPTYMALNE NAWILŻENIE POWIETRZA

Optymalne nawilżenie powietrza dla człowieka mieści się w granicach 40-60%. W sezonie grzewczym (jesień, zima)  wilgotność ta potrafi spaść nawet do 15%. Negatywny wpływ na wilgotność ma również klimatyzacja oraz obecność urządzeń elektronicznych np. telewizorów. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach o niskiej wilgotności może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, organizm staje się bardziej podatny na infekcje. Zbyt duża wilgotność sprzyja również rozwojowi grzybów i pleśni w domach. 

Nawilżacz oczyszczacz AHS801 pozwala na stałe utrzymywanie optymalnej wilgotności powietrza w zakresie od 40 do 80%, w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika. Dzięki wbudowanemu timerowi można indywidualnie ustawić czas (maksimum 10 godzin), po którym urządzenie wyłączy się automatycznie. Urządzenie charakteryzuje się doskonałą wydajnością nawilżania na poziomie 400ml/h. Oprócz wyświetlania aktualnej wilgotności powietrza, nawilżacz wyposażony został w funkcję termometru, informujący użytkownika o temperaturze w pomieszczeniu.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA

Nawilżanie powietrza jest bardzo ważne dla zdrowia, jednak samo nawilżanie nie usunie pyłków, cząsteczek smogu, kurzu, alergenów czy zanieczyszczeń z powietrza. Potrzebny jest do tego oczyszczacz powietrza. Dlatego model AHS801 to niezwykle przydatne urządzenie, który łączy te dwie funkcje.

Urządzenie oczyszcza powietrze dzięki zastosowanemu w nim filtru HEPA H13 oraz sterylizacji światłem UV.

FILTR HEPA: Powietrze, które wlatuje do urządzenia, przechodzi przez zaawansowany filtr, który zatrzymuje aż do 99,95% zanieczyszczeń i pyłków, będąc doskonałym urządzeniem zwłaszcza dla alergików i osób z problemami układu oddechowego. Filtr HEPA H13 skutecznie oczyszcza powietrze z pyłów PM 2.5 i PM 10. Jego ochrona będzie szczególnie przydatna w trakcie zimy, podczas której, ze względu na suche powietrze i okres grzewczy, powietrze może być wyjątkowo niekorzystne dla zdrowia i samopoczucia.

LAMPA UV: W środku nawilżacza znajduje się również specjalna lampa UV, która naświetlając powietrze, eliminuje zarodniki grzybów, wirusów i inne mikroorganizmy, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Masz więc pewność, że powietrze wydobywające się z urządzenia jest perfekcyjnie oczyszczone i zdrowe.

FUNKCJA AROMATERAPII

Aromaterapia to terapia z użyciem naturalnych olejków zapachowych. Obecnie jest to coraz bardziej popularna metoda lecznicza. Oprócz funkcji estetycznej, aromaterapia stanowi doskonałe dopełnienie i pomoc dla innych typów kuracji. Nawilżacz oczyszczacz AHS801 pozwala w prosty sposób cieszyć się wybranym przez siebie zapachem, który ukoi zmysły, pobudzi i poprawi samopoczucie. Wystarczy wyjąć odpowiednią przystawkę, umieścić na niej kilka kropel olejku, po wsunięciu przystawki włączyć urządzenie i cieszyć się swoim ulubionym aromatem. Do aromaterapii należy wykorzystywać tylko preparaty zapachowe na bazie wody.

WBUDOWANY JONIZATOR

Urządzenia elektroniczne wytwarzają w powietrzu jony dodatnie. Jony dodatnie negatywnie wpływają na jakość powietrza w domu, przyczyniają się między innymi do rozwoju drobnoustrojów, bakterii, wirusów i alergenów w powietrzu. Wbudowany jonizator w nawilżaczu AHS801 ujemnie jonizuje powietrze, co skutecznie niweluje szkodliwy wpływ urządzeń elektronicznych. Ujemnie zjonizowane powietrze sprzyja dobremu samopoczuciu i zmniejsza ilość bakterii w pomieszczeniu. Dzięki zwiększeniu ilości jonów ujemnych w powietrzu, niwelowane są również nieprzyjemne zapachy.

PROSTOTA I WYGODA UŻYTKOWANIA

Wbudowany wyświetlacz LED informuje o aktualnej temperaturze oraz wilgotności w pomieszczeniu. Dzięki panelowi dotykowemu łatwo i bezproblemowo zaprogramujesz swoje urządzenie. Pilot zdalnego sterowania pozwala kontrolować urządzenie bez konieczności podchodzenia do nawilżacza. Zbiornik na wodę o pojemności 5l gwarantuje długi czas pracy po jednorazowym uzupełnieniu.

TRYB PRACY NOCNEJ

Dzięki możliwości wyłączenia wyświetlacza, możesz komfortowo używać urządzenie również w nocy, kiedy domownicy śpią. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Ty i Twoi bliscy śpicie w odpowiednich warunkach. Nowoczesna konstrukcja nawilżacza pozwoliła zredukować głośność pracy urządzenia, nie przekracza ona 35dB.

WKŁAD FILTRUJĄCY WODĘ

Dzięki wykorzystaniu filtra odwapniającego nie musisz martwić się o osady wapienne na podłodze i na meblach w bezpośrednim sąsiedztwie nawilżacza.

AKCESORIA WYMIENNE

Wymienny filtr wody dostępny w sprzedaży jako akcesorium ACC001. Rekomendowany filtr HEPA H13: ACC023.

nawilzacz powietrza blaupunkt

Właściwości

 • Urządzenie posiada wyświetlacz LED z panelem dotykowym
 • Filtracja powietrza zachodzi przez filtr HEPA H13
 • Sterylizacja powietrza za pomocą promieni UV
 • Dodatkowa funkcja aromaterapii i jonizacji
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Funkcja utrzymywania stałej wilgotności Humidistat w zakresie 40-80% i timer 10h
 • Maksymalna wydajność nawilżania : >400ml/h
 • Filtr żywiczny zmniejszający twardość wody
 • Bardzo cicha praca urządzenia (głośność poniżej 35dB)
 • Funkcja termometru
 • Pojemność zbiornika na wodę: 5l
 • Tryb pracy nocnej
 • Wytrzymały przetwornik ze szkliwionej ceramiki
 • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 105W
 • Wymiary: 24 x 17 x 37,1 cm
 • Waga: 2,3 kg
 • Kod EAN: 5901750502125

Skład zestawu 

 • Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS801 Blaupunkt
 • Filtr do nawilżacza oczyszczacza
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Opakowanie 
 • Faktura elektroniczna

GWARANCJA 24 MIESIĄCE 
PRODUKT NIEMIECKI 

No Opinie klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS801 Blaupunkt

Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS801 Blaupunkt

Nawilżacz oczyszczacz powietrza AHS301 Blaupunkt

blaupunkt logo

Najwyższej klasy nawilżacz i oczyszczacz powietrza z wbudowanym jonizatorem i funkcją aromaterapii

Oczyszczanie i nawilżanie powietrza za pomocą jednego urządznia

Już dziś zadbaj o powietrze w swoim domu!

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Beurer LR 330 Urządzenie do oczyszczania i nawilżania powietrza metodą ewaporacyjną w pomieszczeniach do 35 m2 Czyste i zdrowe powietrze

Nawilżacz powietrza AHS601 Blaupunkt Nawilżacz powietrza z wbudowanym jonizatorem powietrza oraz funkcją aromaterapii

Nawilżacz powietrza AHS301 Blaupunkt Wysokiej klasy ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z wbudowanym jonizatorem i funkcją aromaterapii Już dziś zadbaj o powietrze w swoim domu!

Produkty Powiązane