W dniach 17.07.2021 r. (sobota) – 24.07.2021 r. (sobota) jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone od piątku 16.07.2021 r. od godziny 13:00 będą realizowane w poniedziałek 26.07.2021 r.

Lista produktów producenta HI-TECH MEDICAL

HI-TECH MEDICAL 

Producent sprzętu medycznego marki KARDIO-TEST MEDICAL

HI-TECH MEDICAL jest producentem sprzętu medycznego marki KARDIO-TEST MEDICAL oferującym najwyższej klasy sprzęt przeznaczony do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia jak również urządzenia do stosowania w warunkach domowych.Ich ciśnieniomierze elektroniczne , termometry elektroniczne , wagi analityczne cieszą się uznaniem wśród użytkowników. 

 

HI-TECH MEDICAL to dynamiczny zarząd i wysoko wykwalifikowany personel. Firma oferuje Państwu innowacyjne technologie, które służą zdrowiu ludzi, a przez to całemu społeczeństwu. Posiada dostęp do najnowszych światowych technologii. W połączeniu z doświadczeniem - oferują produkty na najwyższym poziomie funkcjonalności i bezpieczeństwa. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów stale współpracują z Jednostkami Służby Zdrowia, dzięki czemu mają możliwość doskonalenia jakości produktów i usług.


Produkty marki KARDIO-TEST MEDICAL są zgodne z wymogami Dyrektywy Unii Europejskiej 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.

 

 

Wszyscy pracownicy HI-TECH MEDICAL są czynnie zaangażowani w realizację polityki  jakości. W firmie definiuje się jakość jako spełnienie wymagań Klientów za pierwszym razem, za każdym razem i zawsze w wyznaczonym terminie. Wszystkie oferowane produkty i usługi są objęte zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością ISO9001 / ISO13485, co gwarantuje ich najwyższą jakość i zgodność z wymaganiami prawa polskiego oraz prawa Unii Europejskiej.


Jakość produktów i usług HI-TECH MEDICAL  jest szczegółowo kontrolowana raz w roku przez audytorów firmy zewnętrznej.  Sprzęt medyczny HI-TECH MEDICAL  jest rejestrowany jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH, co gwarantuje  wysoką kliniczną dokładność jego wskazań.


Aby zapewnić najwyższą jakość produktów współpracują tylko z najbardziej uznanymi producentami sprzętu medycznego w świecie. Ich sprzęt m.in. wagi elektroniczne, wagi łazienkowe, termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, alkomaty objęty jest także długoletnią gwarancją.
Więcej

Filtr carbonowy do nawilżacza ultradźwiękowego kt-2015/oro-2020 - 1 sztuka Z aktywnymi cząsteczkami węgla Wysyłka: - Kurier DPD (przedpłata - 14,00 zł, pobranie - 17,00 zł) - Paczkomaty INPOST (przedpłata - 11,00 zł, pobranie - 16,00 zł) Zakupy powyżej 250 zł: wysyłka GRATIS!

7 Recenzja (e)
Showing 1 - 1 of 1 item