Lista produktów producenta Burbuliukas

Burbuliukas 

Logo Burbuliukas

Litewski producent Jonizatorów wody aQuator Silver i Silver Mini oraz akcesoriów do nich przeznaczonych

Burbuliukas Spółka “Burbuliukas ir Co” jest litewską spółką powstałą w 1995 r.  Od samego początku głównym priorytetem przedsiębiorstwa była troska, aby każdy wyrób był najwyższej jakości. Głównym celem firmy jest tworzenie wyrobów, przeznaczonych dla każdej osoby, która pragnie żyć zdrowo.Zapał i chęć trzech ludzi sprzed prawie 20 lat doprowadziło do stworzenia i wyprodukowania pierwszych jonizatorów wody PTV.


W ciągu następnych lat urządzenia były ciągle rozwijane i poprawiane; stały się bardziej zaawansowane, niezawodne i proste w użyciu. W roku 2010 został stworzony nowy „inteligentny” jonizator wody „aQuator“. W jonizatorze wody aQuator Silver została zebrana cała nasza wiedza na temat tego, jaką wodę powinniśmy pić.


W ofercie przedsiębiorstwa ukazują się jedynie jakościowe produkty, które zostały ocenione nie tylko na rynkach litewskim i polskim, ale i w wielu innych krajach europejskich. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty CE.


Za osiągnięte wyniki w roku 2008 przedsiębiorstwo zostało mianowane najlepszym przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym w powiecie Poniewieskim.


Firma „Burbuliukas” była pionierem elektro-aktywacji chemicznej nie tylko na Litwie, ale i w Europie zachodniej. Możemy twierdzić i być dumni z tego, że mamy największe doświadczenie i kompetencję w tej sferze. Jedyni produkujemy opatentowane urządzenia, za pomocą, których można produkować wodę, o trzech różnych właściwościach: Alkaliczną, kwasową i srebrną.


W przedsiębiorstwie, w 2009 roku został wprowadzony system zarządzania jakości ISO:9001.


W Firmie są produkowane jonizatory wody PTV w dwóch modyfikacjach i jonizatory wody aQuator w dwóch modyfikacjach. Jonizatory są produkowane z ekologicznych surowców, w których nie ma szkodliwych składników. Obudowa jonizatora jest produkowana według zasad i wymagań sanitarnych inspekcji produktów pokarmu i farmaceutyki. W produkcji elektrod są używane bardzo rzadkie metale obojętne. Anoda jest wytworzona z tytanu i pokryta mieszanką tlenków rutenu i irydu. Katoda jest wytworzona z nierdzewnej stali medycznej. Membrana półprzepuszczalna odpowiada wymaganiom, które są stawiane dla substancji używanych w procesie elektro-aktywacji chemicznej. W ich produkcji nie ma ani jednego składnika, który szkodziłby środowisku, albo zdrowiu człowieka. Urządzenia są oszczędne, przyjazne środowisku, odpowiadają wymaganiom ochrony przed elektrycznością. Kupując jonizator wody klient otrzymuje informację o tym, jak prawidłowo używać i nadzorować urządzenie. Okres gwarancyjny na wszystkie produkty – 24 miesiące.

Więcej
na stronie

Wysyłka: - Kurier DPD (przedpłata - 15,00 zł, pobranie - 19,00 zł) - Paczkomaty INPOST (przedpłata - 12,00 zł, pobranie - 16,00 zł) Zakupy powyżej 299 zł: wysyłka GRATIS!

7 Recenzja (e)
Pokazuje 13 - 13 z 13