W dniach 17.07.2021 r. (sobota) – 24.07.2021 r. (sobota) jesteśmy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone od piątku 16.07.2021 r. od godziny 13:00 będą realizowane w poniedziałek 26.07.2021 r.

Lista produktów producenta BRINK

BRINK Climate Systems

Brink logo

BRINK 


Brink Climate Systems B.V. to holenderski producent i dostawca kompleksowych, innowacyjnych i energooszczędnych systemów wentylacji i ogrzewania. Systemy te działają niezauważalnie i służą do poprawy klimatu wewnętrznego – ogrzewają mieszkania, dostarczają ciepłą wodę czy wentylują pomieszczenia.


Firma troszczy się o środowisko naturalne, dlatego ich rozwiązania cechują się maksymalnym komfortem użytkowania przy jednocześnie niskim koszcie energii.Działalność holenderskiego Brink skoncentrowana jest na eksporcie produktów własnych. Obecnie produkty Brink trafiają do niemal 20 krajów na całym świecie, m.in. do Hiszpanii, Włoch, Belgii, Anglii, Danii, Bułgarii, Litwy i oczywiście za pośrednictwem ATC Poland Sp. z o.o. – do Polski. Strategia zakłada poszerzenie zasięgu dostaw o nowe kraje, co przełoży się na znaczny wzrost liczby dostaw.Brink o sobie:


Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która stworzyła system do ogrzewania powietrza – wszystko to dzięki innowacyjnemu podejściu, a przede wszystkim wiedzy naszych inżynierów.


Zyskaliśmy opinię lidera w dziedzinie zrównoważonej wentylacji z odzyskiem ciepła. Na arenie międzynarodowej postrzegani jesteśmy jako firma, która wyznacza nowe kierunki dla wentylacji budynków mieszkalnych.

Więcej

Brak produktów tego producenta.